Pendik’te çocuk istismarı

İstanbul Pendik’te 7 Eylül tarihinde orta yaşlı, uzun saçlı inşaat halindeki bir binada iki kız çocuğuna cinsel istismarda bulundu.

TV100’de Halil Sadri Yılmaz’ın haberine göre; görgü tanığı olayın yaşandığı gün 5-6 tane çocuğun oyun oynadığı sırada at kuyruklu sakallı zayıf bir adamın onlara kaklaşarak önce 8 yaşındaki bir kız çocuğunu kandırdığını belirtti.

“PARA VERDİĞİNİ GÖRDÜM”

İstismarcının iki tane çocuğa 5’er lira para verdiğini gördüğünü anlatan Görgü tanığı, “Sonra ben bunu mahalleyi bilmediğim için amcası zannettim ya da dayıları bir akrabası falan. Çocuklar hepsi şen şakrak

Arkadaşlarından uzaklaştırılan çocuğun şahıs tarafından götürüldüğü binada istismara uğradı. Olaydan 20 gün sonra tekrar harekete geçen istismarcı bu kez bakkala giden bir kız çocuğunu kendisine hedef olarak seçti.

7 yaşındaki çocuğa dondurma ısmarlama bahanesiyle ikna eden şahıs Çocukla birlikte inşaat halindeki binaya girdi. Binadan çığlık atarak kaçan çocuk yaşadıklarını annesine anlattı. Çocuğun annesi ise karakola giderek şikayetçi oldu.

Bir süre sonra yakalanan istismarcının üzerinden uyuşturucu madde de çıktı. Çocuk istismarcısı İsmail K., getirildiği Anadolu Adliyesi’nde ‘çocuğun cinsel istismarı’ suçundan tutuklandı ve cezaevine gönderildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir