Koşun, Kaos Var! Melisa Döngel’in Afra Saraçoğlu İle İlgili Beğendiği Yorum Ortalığı Karıştırdı

Sergen Yalçın’la aşk yaşadığı iddialarıyla gündeme gelen Melisa Döngel, şimdi de Afra Saraçoğlu hamlesiyle gündemde… Afra’ya yapılan bir yorumu beğenen Döngel, Afra Saraçoğlu fanlarının gazabına uğradı! 

Geçmişte zorbalığa uğramış biri olarak hemcinsine yönelik böyle bir hamle ne kadar doğru? Tartışılır…

Son günlerde herkes işi gücü bıraktı, Afra’nın özel hayatını konuşur oldu. Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir’le dudak dudağa görüntülenmesinin ardından bir anda magazinin ilgi odağı oldu.

Öyle ki kendi hâlinde yaşayan kişiler bile Afra ve aşk üçgeniyle ilgili birçok yorum yaptı. Sebebi de Afra’nın Mert Yazıcıoğlu’ndan ayrılıp, yakın arkadaşı Mert Ramazan Demir’le aşk yaşamaya başlaması.

Tabii sadece aşk hayatıyla değil, her şeyiyle çok konuşuluyor Afra. Çıktığı yurt dışı seyahati, verdiği bikinili poz, giydiği kıyafetler…

Şu günlerde adı Sergen Yalçın’la anılan Melisa Döngel’in gündeminde de Afra Saraçoğlu var anladığımız…

Çünkü Melisa Döngel, Afra Saraçoğlu ile ilgili “Kızın her yeri çok güzel ama kız asla güzel değil” yorumunu beğenince ortalık karıştı.

Tabii bu durumu Yorum İfşa sayfasına taşıdı hemen…

Melisa Döngel’in bu beğenisine Afra Saraçoğlu fanları sessiz kalmadı… Kendilerini Mert Yazıcıoğlu’nun sayfasında da zaman zaman görüyorduk.

Kısaca Melisa’yı bu hamlesine pişman edecek yorumlar yaptılar… Afra’yı daha güzel ve doğal bulduklarını söylediler.

Melisa Döngel yaptırdığı estetikleri açıklamış, değişimiyle de bir miktar eleştirilmişti.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Elbette bir insanı beğenip beğenmemek bize kalmış ancak zamanında aynı zorbalığa maruz kalmış biri olarak hemcinsine yönelik olumsuz bir eleştiriyi beğenmek ne kadar doğru? Yorum sizin… 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir